۱۰ روش خلاقانه برای استفاده از گلدان به عنوان دکوراسیون

ارسال شده در: مقالات | Blog | ۰

برای تزئین خانه، هیچ قوانین ثابتی وجود ندارد. شما می توانید به هر روشی از قدرت تخیل خود استفاده کرده و نتایج آن را ببینید. ما اغلب خانه هایمان را با تمام کالاها، قاب عکس ها و خاطراتی که در طول سال های متمادی جمع آوری کرده ایم تزئین می کنیم. اما، گیاهان و گل ها در فضاهای داخلی یک جلوه بسیار متنوع و طراوت جدیدی را به خانه شما می دهند.کنزی به شما راه حل های مختلفی را ارائه می دهد
که می توانید از یک گلدان به عنوان دکوراسیون خانه استفاده کنید.
باغ های عمودی با گیاهان ترکیبی که در ردیف افقی طراحی شده اند می توانند یک گزینه جایگزین زیبا برای تزئین خانه شما باشند.

باغ کوچک در پشت بام

شما می توانید از گیاهان ترکیبی یکپارچه استفاده کنید. این می تواند یک گزینه خانگی دوست داشتنی و گیاهی باشد. حیوان خانگی شما نیز می تواند در خانه زیر سایه گیاهان استراحت کند.

گیاهان نامتقارن

کشاورزان کلاسیک می توانند طرح های غیر معمولی را برای شما ارائه دهند. به جای استفاده از قفسه افقی ساده، مجموعه ای از قفسه های دیواری نامتقارن را نسبت به سقف به صورت زاویه دار می توانید مورد استفاده قرار دهید که یک جلوه استثنایی به شما ارائه می دهد.

میز سبز

این جدول می تواند دارای گلدان های کوچک در پایه خود باشد. چارچوب این میز دارای پایه های خم شده است. گلدان های کوچک در پایه میز می توانند از گیاهان رونده یا درخت انگور ساخته شده باشند. آنها می توانند پیرامون پایه های خم شده و قسمت های بالایی چارچوب آن را پوشش دهند.

باغچه در حمام

اغلب اوقات، حمام خانه نادیده گرفته می شود. همیشه یک حمام با جلوه شاداب و شگفت انگیز مورد استقبال قرار می گیرد. شما می توانید از گیاهان بر روی بافت دیوار حمام به صورت ثابت استفاده کنید یا از گیاهان سرخس یکپارچه در ارتفاع های مختلف بهره ببرید.

باغ عمودی در آشپزخانه

باغ عمودی در آشپزخانه می تواند یک ایده عالی باشد تا بتوانید گیاهان مورد علاقه خود را در آشپزخانه پرورش دهید. آشپزخانه عمودی در آشپزخانه فضای بسیار کوچکی را اشغال می کند، چرا که گیاهان بر روی دیوار ثابت شده اند. اما اطمینان حاصل کنید که آن را در محلی قرار دهید که مقدار زیادی از نور خورشید را جذب کند، ترجیحا در نزدیکی پنجره.

باغ وارونه

یکی از ایده های اصلی این است که از گیاهان وارونه به عنوان دکور در اتاق خود استفاده کنید و آنها را از سقف آویزان کنید. این یک ایده منحصر به فرد است، زیرا فضای زیادی را بر روی زمین برای شما ذخیره می کند و در ایجاد طراوات و شادابی در فضای خانه نقش بسزایی داشته و همچنین رنگ و طراوت اتاق شما را بهبود می بخشد.

خوابیدن در طبیعت

شما می توانید یک سرخس کوچک را درون یک گلدان کوچک در کنار تخت خواب خود قرار دهید یا آن را از سقف در گوشه اتاق خواب خود آویزان کنید.

استفاده از قوطی های آبیاری قدیمی

قوطی های آبیاری زنگ زده می توانند جلوه ای روستایی به خانه شما بدهند. قوطی های آبیاری زنگ زده را می توانید به عنوان گلدان برای کاشت گیاهان مختلف مورد استفاده قرار دهید و بر روی پله های منتهی به درب ورودی قرار دهید.

 

نقطه کانونی

یک گیاه گلدانی بزرگ همچنین می تواند یک نقطه مرکزی برای دکوراسیون اتاق شما باشد. می توانید آن را در اتاق نشیمن یا در هر اتاق دیگری قرار دهید. گیاه را می توانید در گوشه ای از خانه قرار دهید تا فضای زیادی از خانه شما را اشغال نکند. فراموش نکنید که آن را در محلی قرار دهید که بتواند نور خورشید را به اندازه کافی دریافت کند، ترجیحا در نزدیکی پنجره.

0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها