مجموعه مبلمان کنزی

مجموعه مبلمان کنزی با بیش از یک دهه سابقه در حوزه تولید و واردات مبلمان فضای باز و کالاهای مربوطه ، فعالیت حرفه ایی خود را از مرداد سال ۱۳۸۹ توسط آقایان مهندس پویان صلحدوست و مهندس حمید جنگی داریان با سابقه مدیریت شرکت عمران اطلس و مدیریت شرکت سبزگامان، با هدف توسعه و پیشبرد سبک مدرن و لوکس در حوزه مبلمان فضای باز و ترویج فرهنگ استفاده از فضای باز، آغاز کرد.

شرکت کنزی با ایجاد تیم طراحی ، تولید و بازرگانی متخصص، در زمینه تولید، پیشرفت روز افزونی را رقم زده است. تنوع ، کیفیت و خدمات مجموعه کنزی از عوامل محبوبیت این برند در سراسر ایران می باشد. تیم کنزی با عنایت خداوند متعال با احداث واحد تولیدی به مساحت ۱۰۰۰۰ هزار مترمربع و به کارگیری پیشرفته ترین و به روزترین ماشین آلات صنعتی در بالاترین استانداردهای جهانی، توانسته محصولاتی با کیفیت بالا و با تنوع بسیار بالا به مشتریان گرامی خود عرضه نماید.
با توجه به اشتیاق مشتریان خارجی به داشتن محصولات کنزی در کشورهای همسایه و ظرفیت بالای تیم تولید؛ اکنون کنزی توانسته به بازارهای صادراتی جدید راه پیدا کند.
مجموعه مبلمان کنزی با شعار OUTDOOR FOR LIFE (فضای باز برای زندگی) به فعالیت خود ادامه میدهد.

بیانیه ماموریت

گروه مبلمان کنزی با بیش از یک دهه فعالیت در صنعت مبلمان و تجهیزات فضای باز، تمامی تلاش خود را باهدف ترویج فرهنگ استفاده مناسب از فضای باز نموده تا مردم عزیز کشورمان ایران بتوانند با بهره از ظرفیت های داخلی ازجدیدترین متد روز دنیا در صنعت مبلمان فضای بازبهره مند شوند.

حفظ پیشروی

پیش رو در بازارهای داخلی صنعت مبلمان فضای باز؛ توسعه صادرات و ورود به بازارهای خارج

خط مشی

ازآنجایی که مهمترین اصل گروه مبلمان فضای بازکنزی رضایت مشتریان عزیز می باشد، حفظ و بهبود کیفیت، نوآوری و تنوع و خدمات بهینه، الویت مجموعه کنزی است.

 و درآخرگروه کنزی با بهره گیری از جوانان خالق و پرتالش و دلسوزاین خاک درنظردارد ماموریت خود را با تمام توان به عنوان برترین برند مبلمان فضای باز به انجام برساند.

Iso

افتخارات