تاریخچه مجموعه کنزی

مجموعه مبلمان کنزی با بیش از یک دهه سابقه در حوزه تولید و واردات مبلمان فضای باز و کالاهای مربوطه ، فعالیت حرفه ایی خود را از مرداد سال ۱۳۸۹ توسط آقایان مهندس پویان صلحدوست و مهندس حمید جنگی داریان با سابقه مدیریت شرکت عمران اطلس و مدیریت شرکت سبزگامان با هدف توسعه و پیش برد سبک مدرن و لوکس در حوزه مبلمان فضای باز و ترویج فرهنگ استفاده از فضای باز آغاز کرد.

شرکت کنزی در زمینه تولید و واردات با ایجاد تیم طراحی ، اجرا و بازرگانی متخصص ، در این زمینه پیشرفت روز افزونی را رقم زده است. تنوع ، کیفیت و خدمات محصولات کنزی از عوامل محبوبیت این برند در سراسر ایران می باشد.

تیم کنزی با عنایت خداوند متعال با احداث واحد تولیدی به مساحت ۱۰/۰۰۰ هزار متر مربع و به کارگیری پیشرفته ترین و به روز ترین ماشین آلات صنعتی در بالاترین استانداردهای جهانی توانسته ، محصولاتی با کیفیت و تنوع بسیار بالا به مشتریان گرامی خود عرضه کند

با توجه به اشتیاق مشتریان خارجی به داشتن محصولات کنزی در کشورهای همسایه و ظرفیت تولید بالای تیم تولید مجموعه کنزی ، ورود به عرصه صادرات از اهداف آتی شرکت قرار گرفته است.

مجموعه مبلمان کنزی با هدف استفاده بیشتر از فضای باز برای زندگی ، با شعار OUTDOOR FOR LIFE  به فعالیت خود ادامه می دهد.

بیانیه ماموریت

گروه مبلمان کنزی با بیش از یک دهه فعالیت در صنعت مبلمان و تجهیزات فضای باز، تمامی تلاش خود را باهدف ترویج فرهنگ استفاده مناسب از فضای باز نموده تا مردم عزیز کشورمان ایران بتوانند با بهره از ظرفیت های داخلی ازجدیدترین متد روز دنیا در صنعت مبلمان فضای بازبهره مند شوند.

حفظ پیشروی

پیش رو در بازارهای داخلی صنعت مبلمان فضای باز؛ توسعه صادرات و ورود به بازارهای خارج

خط مشی

ازآنجایی که مهمترین اصل گروه مبلمان فضای بازکنزی رضایت مشتریان عزیز می باشد، حفظ و بهبود کیفیت، نوآوری و تنوع و خدمات بهینه، الویت مجموعه کنزی است.

 و درآخرگروه کنزی با بهره گیری از جوانان خالق و پرتالش و دلسوزاین خاک درنظردارد ماموریت خود را با تمام توان به عنوان برترین برند مبلمان فضای باز به انجام برساند.

Iso

افتخارات