روش های نگه داری مبلمان حصیری و بامبو در زمستان

ارسال شده در: مقالات | Blog | ۰
روش های نگه داری مبلمان حصیری و بامبو در زمستان

روش های نگه داری مبلمان حصیری و بامبو در زمستان

آیا شما هم به دنبال خرید یا استفاده از بهترین مدل های مبلمان حصیری موجود در بازار هستید؟ حتما می دانید که در حال حاضر مدل های بسیار زیادی از انواع مبلمان در ایران موجود بوده و هر کدام از این مدل ها نیز یک سری ویژگی های خاص را در خود جای داده اند. به صورت کلی، مبلمان حصیری یکی از حساس ترین و زیبا ترین مدل های مبلمان به حساب می آیند که به علت داشتن یک سری ویژگی های خاص و کلیدی، محبوبیت زیادی به دست آورده است.

جالب است بدانید که مدل ها و ساختار های مختلف این مبل طول عمر زیادی داشته و شما با خیال راحت می توانید آنها را مورد استفاده قرار دهید. امروز ما قصد داریم تا در مورد مبلمان حصیری و نحوه مراقبت از آنها با شما صحبت کنیم. پس با ما همراه باشید.

بهترین راه مراقبت از مبلمان حصیری

بیایید تا کارمان را با بررسی بهترین راه موجود در جهت مراقبت از مبلمان حصیری در فصول خاص سال همچون زمستان شروع کنیم. دیگر همه ما می دانیم که در فصولی همچون زمستان، دمای هوا کاهش پیدا کرده و در برخی از مناطق به زیر صفر هم می رسد. همین مسئله هم باعث می شود تا در برخی از مواقع مبلمان حصیری با آسیب های جدی مواجه شوند. در ابتدا برای دریافت بیشترین بازدهی ممکن شما باید با نکات موجود در جهت لکه گیری از بین بردن جای کثیفی بر روی این محصولات آشنا شوید. وجود لک آب یا یخ باعث آسیب دیدن ساختار درونی مبلمان حصیری خواهد شد. توجه به نوع حصیر هم در این زمینه اهمیت زیادی دارد. مبلمان حصیری در دو دسته بندی اصلی یعنی مدل های مصنوعی و طبیعی در بازار به فروش می رسند. هر کدام از این مدل ها نیز یک سری ویژگی های خاص را در خود جای داده اند

بیایید تا کارمان را با بررسی بهترین راه موجود در جهت مراقبت از مبلمان حصیری در فصول خاص سال همچون زمستان شروع کنیم. دیگر همه ما می دانیم که در فصولی همچون زمستان، دمای هوا کاهش پیدا کرده و در برخی از مناطق به زیر صفر هم می رسد. همین مسئله هم باعث می شود تا در برخی از مواقع مبلمان حصیری با آسیب های جدی مواجه شوند. در ابتدا برای دریافت بیشترین بازدهی ممکن شما باید با نکات موجود در جهت لکه گیری از بین بردن جای کثیفی بر روی این محصولات آشنا شوید. وجود لک آب یا یخ باعث آسیب دیدن ساختار درونی مبلمان حصیری خواهد شد. توجه به نوع حصیر هم در این زمینه اهمیت زیادی دارد. مبلمان حصیری در دو دسته بندی اصلی یعنی مدل های مصنوعی و طبیعی در بازار به فروش می رسند. هر کدام از این مدل ها نیز یک سری ویژگی های خاص را در خود جای داده اند.

در صورتی که شما هم به دنبال مراقبت از مبلمان حصیری طبیعی هستید، باید خیلی بیشتر مراقب این محصول باشید. بهتر است که از ریختن آب به صورت مستقیم بر روی آن جلوگیری کنید و تا حد ممکن نسبت به لکه گیری آن اقدام نمایید. لازم به ذکر است که نسخه های طبیعی و واقعی این محصول در مرور زمان با آسیب های جدی بیشتری مواجه می شوند. پس در هر صورت اگر شما هم به دنبال دریافت بازدهی مطلوب هستید، لزوما باید نسبت به لکه گیری آن اقدام نمایید.

نکات مراقبتی مبلمان حصیری در زمستان

البته که لکه گیری به تنهایی برای مراقبت از مبلمان حصیری در فصل زمستان کافی نیست. در جهت انجام این کار شما باید به یک سری نکات دیگر هم توجه داشته باشید. روند شستشوی این مبل هم با دیگر مدل ها  ساختار های مبل تفاوت های خاصی دارد. مثلا برای شستن دیگر مدل های مبل همچون مبل های پارچه ای، شما می توانید به راحتی از آب یا پارچه های خیس و مواد شوینده استفاده کنید. ولی این کار می تواند به صورت مستقیم بر روی سلامتی و استحکام مبلمان حصیری موثر باشد. به همین علت هم رای نظافت این محصول شما می توانید مقداری صابون را در مقداری آب ولرم حل نمایید سپس از یک دستمال لطیف برای شستشو استفاده کنید.

بهترین راه مراقبت از مبلمان حصیری

خشن بودن دستمال می تواند به بدنه مبلمان حصیری شما تاثیر گذار باشد. در نهایت زمانی که شستشو به پایان رسید، شما باید مبل را با استفاده از یک حوله به صورت کامل خشک کنید و مدتی آن را یک گوشه قرار دهید تا به صورت کامل خشک شود. اگر شما در یک منطقه سرد زندگی می کنید و یا اینکه احتمال کثیف شدن مبل شما خیلی زیاد است، بهتر است که از مدل های مصنوعی این مبل استفاده کنید.

مبلمان حصیری مصنوعی نه تنها در برابر تغییرات دمایی مقاومت بالا تری دارند، بلکه می توانند به شدت محکم باشند و با شستشو آسیب های جدی نبینند. در صورتی که شما این مبلمان را کثیف کردید، به راحتی و با استفاده از یک شوینده و اسفنج می توانید نسبت به تمیز کردن آن اقدام نمایید. به خاطر داشته باشید که تعداد لکه ها و نوع کثیفی های موجود درون مبلمان از جمله مهم ترین عواملی به حساب می آیند که شما باید آنها را مد نظر خود قرار دهید تا با مشکلی مواجه نشوید.

تمیز کردن مبلمان حصیری و تاثیر آن بر روی طول عمر آن

شاید برای شما هم سوال پیش بیاید که به صورت کلی، چرا توجه به نکات مراقبت از مبلمان حصیری و بامبو اهمیت زیادی دارد؟ در پاسخ به این سوال، باید بگوییم که هر مبلمانی یک طول عمر مفید دارد. زمانی که طول عمر این محصولات به اتمام برسد، استفاده از آنها دیگر فایده ای برای شما نخواهد داشت. چرا که آنها فرسوده شده و دیگر تحمل وزن یک انسان یا حتی یک وسیله را ندارند. در این شرایط شما باید مقدار زیادی هزینه را صرف تعویض یا تعمیر مبلمان بکنید. بی شک این روند مشکل زا بوده و هیچکس دوست ندارد تا با آن مواجه شود.

به همین علت هم توجه به نکات مراقبت از مبلمان حصیری و بامبو اهمیت زیادی پیدا می کند. با توجه به این نکات، شما به راحتی می توانید طول عمر مبلمان خود را تا حد قابل توجهی افزایش دهید. با توجه به همه این نکات شما به راحتی می توانید قسمت های مختلفی از مبلمان را تحت تاثیر قرار دهید. البته، شما باید به این مسئله هم توجه داشته باشید که برخی از مدل های این مبلمان همراه با یک سری وسایل اضافی در اختیار مشتریان قرار می گیرند. در صورتی که مبل شما همراه با پارچه یا قسمت های اضافی به فروش رسیده بود، شما می توانید از روش های مراقبتی برای آن هم استفاده کنید.

تمیز کردن مبلمان حصیری طبیعی
4 1 رای
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها