ایده دکوراسیون مبلمان برای بالکن های کوچک

ارسال شده در: مقالات | Blog | ۰
ایده مبلمان و وسایل برای بالکن های کوچک

ایده دکوراسیون مبلمان برای بالکن های کوچک

بالکن فضایی است که توسط دیوار در خارج از ساختمان محصور شده است، اولین بار توسط یونانیان باستان ابداع شد تا جریان هوا را در آب و هوای گرم یونان افزایش دهد. امروزه بالکن ها در هر شکل و اندازه ای ساخته میشوند.

با این حال ، چیدمان از بالکن های کوچک دشوارترین کار است زیرا فضای کمی را در اختیار شما قرار می دهد ، به این معنی که انتخاب هایی که برای این فضا میتوانید داشته باشید کمتر خواهد بود. به همین دلیل ما اینجا هستیم تا ایده هایی برای طراحی بالکن های کوچک را به شما ارائه دهیم تا اطمینان حاصل کنید که  استفاده از فضا را به حداکثر می رسانید ، بنابراین می توانید دوستان و خانواده خود را در یک محیط مدرن و زیبا، میزبانی کنید.

۵ روش دکوراسیون بالکن کوچک ایرانی

 1. از تمام فضای موجود استفاده کنید.
 2. در زاویه ها از مبلمان کوچک مخصوص بالکن استفاده کنید.
 3. گیاهان و سایر عناصر طبیعی را اضافه کنید.
 4. برای ایجاد حس بهتر از نور استفاده کنید.
 5. از فنس یا گیاهانی که فضای بالکن را به حریم خصوصی تبدیل میکنند استفاده کنید.

در مورد این ۵ مرحله به جزئیات بیشتری خواهیم پرداخت. این ایده های ساده و مقرون به صرفه به شما اطمینان می دهند که از پاسیوی کوچک خود نهایت استفاده را ببرید.

ایده پردازی کنید

قبل از شروع بازسازی ، فضا را ارزیابی کنید

اندازه گیری فضا قبل از شروع بازسازی باعث صرفه جویی بیشتر در انجام پروژه می شود. می توانید تمام اندازه گیری ها را انجام دهید و سپس به خرید مبلمان مناسب بپردازید.

بهترین کاری که می توانید با بالکن خود انجام دهید به حداکثر رساندن استفاده از فضا است.

دلیل اینکه شما اینجا هستید این است که راهنمایی هایی مناسب بالکن کوچک خانه خود می خواهید و این نکته شماره ۱ ما است. شما می توانید با افزودن حداقل مبلمان ، فضای بیشتری را برای استفاده در اختیار داشته باشید. ما درک میکنیم که طراحی مینیمالیستی برای همه مناسب نیست ، اما وقتی فضا کم دارید ، تنها راهکار است. اگر مبلمان یا لوازمی را بخرید که بیش از حد بزرگ شما باشد ، فضا تنگ می شود.

چگونه در ۵ مرحله فضای بالکن کوچک خود را به حداکثر برسانیم

 1. از نرده بالکن به عنوان فضای صبحانه استفاده کنید.
 2. مبلمان را در گوشه و کنار بالکن خود قرار دهید.
 3. مبلمان تاشو بخرید تا درصورتی که از آن استفاده نمی شود آن را جمع کنید و در فضا صرفه جویی کنید.
 4. یک مبل L شکل را به گوشه آن اضافه کنید.
 5. از فضای دیوار برای افزودن گیاهان یا چراغ های آویز استفاده کنید.

گیاهان بالکنی مقاوم اضافه کنید

گیاهان راهی عالی برای زیبایی بخشیدن به بالکن شما هستند. آنها به فضای شما رنگ می بخشند و در عین حال باعث حفظ حریم خصوصی بیشتری می شوند. وقتی صحبت از گیاهان کوچک بالکن می شود ، شما گزینه های متنوعی را در اختیار دارید و میتوانید از گلدان مدرن نیز استفاده کنید.

گیاهان عالی هستند ، نه تنها به این دلیل که به فضای شما رنگ می بخشند ، بلکه به حریم خصوصی نیز می افزایند. با این وجود ، می توانید در دنیایی پر از گیاهان غرق شوید.ما مختصری از بهترین گیاهان کوچک بالکن را برای شما لیست کرده ایم:

 • برای بالکن های سایه دار ، باید بگونیا و نیکوتینا را انتخاب کنید.
 • در بالکن های آفتابی باید گیاهانی مانند زینیا ، پلارگونیوم و کلئوس وجود داشته باشد.
 • سبدهای آویز یک روش عالی برای افزودن گیاهان بدون اشغال فضای محدود شماست.
 • میوه و سبزیجات خود را پرورش دهید. توت فرنگی و گوجه فرنگی به راحتی قابل نگهداری است.
۱۰ روش خلاقانه برای استفاده از گلدان به عنوان دکوراسیون

از هر زاویه تراس استفاده کنید

مبلمانی که در زاویه های دیوارهای بالکن شما جاسازی می شوند ، اطمینان می دهند که فضای پاسیوی کوچک خود را به حداکثر می رسانید. این فضای نشستن ، اگرچه کوچک است ، اما برای پنج نفر قابل استفاده است. برای یک فضای به اصطلاح کوچک بد نیست!

در یافتن مبلمان مناسب برای بالکن نکته اصلی این است که شما از فضای بالکن کوچک خود نهایت استفاده راببرید. ما مجموعه گسترده ای از مبلمان مخصوص بالکن کوچک داریم، بنابراین شما می توانید گزینه مورد علاقه خود را به راحتی بگردید و پیدا کنید.

نورپردازی بالکن کوچک

ما عاشق نورپردازی این بالکن هستیم. آن را به دور حصار بالکن و میز ناهار خوری مربع قرار داده اند ، بی نظیر است ، این یک ایده خوب برای بالکن است که می توانید در فضای خود استفاده کنید.

به بالکن خود نور اضافه کنید. لامپ فضای پاسیوی شما را روشن می کند تا بتوانید شب را بیرون بمانید. نور مورد استفاده شما نیز بسیار مهم است ، زیرا شما نمی خواهید از نور شدید استفاده کنید. ما پیشنهاد می کنیم چراغ های ملایم را به دیوار بالکن خود یا در امتداد فنس آویزان کنید.

5 1 رای
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها