مد سال ۲۰۱۸ : استفاده از مبلمان حصیری در داخل خانه

ارسال شده در: مقالات | Blog | ۴

کم کردن تفاوت میان محیط خارجی و محیط داخلی خانه از آنچه که فکر می کنید آسان تر است. ما پیش از این چنین چیزی را با به استفاده از بردن گیاهان به داخل خانه  امتحان کرده ایم (و هر چه گیاه بیشتری باشد نیز لذت بیشتری از آن می بریم)، اما اغلب فراموش می کنیم که مبلمان مخصوص فضای باز لازم نیست حتما محدود به خود فضای باز باشد.

مبلمان راتان (چوب خیزران) برای این کار بسیار عالی بوده و مخصوصا برای مواقعی ایده آل می باشد که هوای بیرون آنطور که باید گرم نیست، یا زمانی که فصل زمستان به آرامی در حال آغاز شدن است.
مبلمان راتان می تواند برای اهداف بسیاری مورد استفاده قرار گیرد؛ این نوع از مبلمان برای استفاده در داخل و خارج از خانه عالی می باشد و به همین دلیل سرمایه گذاری در آنها می تواند بسیار سودبخش باشد، چرا که می توان آنها را در تمامی ایام سال به کار برد.

قسمت هایی که پنجره های بزرگی دارد و ضلع آفتابگیر خانه ها بهترین جای استفاده از این مبلمان هستند، تا همیشه احساس کنید که در خارج از خانه نشسته اید، حتی زمانی که واقعا اینگونه نیست.

مبلمان حصیری در داخل خانه
مبلمان حصیری در داخل خانه

زمانی که هوا چندان عالی نیست، این بالشتک های بزرگ و نرم را می توانید به راحتی در داخل خانه استفاده کنید و همچنین به شما اجازه می دهند آنها را بدون دردسر جابجا کنید. به همین ترتیب می توانید بیشترین استفاده ممکن را از فضای داخل ببرید.

مبلمان راتان سفید و بالشت های سبک فضای ملایمی را به وجود می آورند و به همین دلیل رنگ های ملایمی را در آنها امتحان کرده ایم. رنگ های صورتی و آبی ملایم احساس آرامش به وجود می آورند که به شیوه ای عالی با این سری مبلمان خاکستری و زیبا سازگار می شوند.
گاهی اوقات تزئین کردن فضایی جدید می تواند بسیار مشکل باشد.

چگونه می خواهید اتاق را با وسایل موجود در آن هماهنگ کنید؟
چه نوع مبلمانی را باید به کار ببرید؟
از چه رنگ هایی باید استفاده کنید؟ بودجه شما چقدر است؟

خب… چرا به فضای بیرونی اتاق پذیرایی هم فکر نمی کنید؟ در kenzi Furniture، ما وقت زیادی را صرف حرف زدن در مورد آوردن وسایل داخل خانه به بیرون از خانه می کنیم. آنطور که معلوم است، شما همچنین می توانید وسایل بیرونی را نیز به داخل خانه بیاورید.

استحکام زیاد مبلمان حصیری

برای بچه هایی که قدرت تخیل بالایی دارند، مبلمان داخل خانه می تواند به راحتی به کشتی دزدان دریایی یا قلعه تحت محاصره تبدیل شود. اگر هر کدام از اینها را در زندگی خود دیده اید، مطمئنا متوجه خواهید شد که یک کاناپه با روکش کتان می تواند دوام بسیار بالایی داشته باشد.


با استفاده از این نوع مبلمان، والدین دیگر لازم نیست نگران خراب شدن مبلمان مخملی و ساییدگی چرم آنها باشند. بیشتر مبلمان خارج از خانه به سادگی تمیز می شوند و در مقابل بارندگی های شدید بسیار بادوام هستند، بنابراین چیزهایی مانند ریختن مایعات بر روی آنها مسئله چندان مهمی نمی باشد. (به علاوه، در صورت کثیف شدن توسط مایعات و غذاهای دیگر، آنها را می توانید به راحتی توسط کمی صابون و آب تمیز کنید.)

طراحی زیبا

برای خانواده هایی که فرزندان زیادی داشتند، ایده آوردن مبلمان غذاخوری بیرونی به داخل خانه دیوانه کننده بود. فرهنگ کنونی ما و نیاز به چندکاره بودن و به کار بردن همه چیز تا سر حد توان به همراه گوشی های هوشمند و رسانه های جمعی – همه و همه استفاده از مبلمان بیرونی برای داخل خانه را نه تنها عملی، بلکه جذاب و زیبا نیز کرده اند.
دیگر در زمانه ای زندگی نمی کنیم که استفاده از صندلی های راتان یا بامبو در داخل خانه نامتعارف به نظر می رسید. از خلاق بودن در مورد هماهنگ کردن مبلمان بیرونی با وسایل داخل خانه اجتناب نکنید. یک صندلی بیرون از خانه ممکن است برای ورودی عالی باشد.

مبلمان حصیری در داخل خانه

میزهای ناهارخوری قدیمی را با میزهای جدیدی عوض کنید که پیش از این در حیاط به کار می رفتند.

جابجایی آسان

اگر جابجا کردن وسایل چوبی و پارچه ای سخت به نظر می رسد، پس از همان مبلمان داخلی استفاده کنید. اگر می خواهید صندلی و میزهای خود را به آسانی جابجا کنید، حتما مبلمان بیرونی را در طراحی خود به کار برید.

طراحی و ساخت مبلمان بیرونی سبک و بادوام می باشد. این امر جابجایی وسایل برای تمیزکاری و تزئینات دوباره را بسیار آسان تر می کند، بدون اینکه نگران شکستن چیزی باشید. همچنین جابجایی مبلمان بدون اینکه مزاحم یکی از دوستان یا همسایه خود شوید ممکن است خوب به نظر رسد.

گزینشی عمل کنید

هنگام تصمیم گیری در مورد آوردن دسته ای از مبلمان به داخل خانه و نگه داشتن عده ای از آنها در حیاط باید حتما به مقیاس موجود توجه کنید. کاناپه های بزرگ و چند تکه و همچنین میزهای بزرگی که فضای زیادی را به خود اختصاص می دهند این احتمال را دارند که بخش زیادی از خانه را اشغال کنند.
همچنین، از آنجا که سازندگان مبلمان بیرونی را به منظور استفاده در خارج از خانه تولید می کنند، استفاده از مبلمان زیاد در داخل خانه ممکن است باعث آشفتگی شود. مبلمانی را انتخاب کنید که با وسایل داخلی خانه هماهنگ باشند.

سخن نهایی

وقتی مبلمان اتاق و داخلی می خرید، داستان به همینجا ختم می شود؛ استفاده در داخل خانه. بسته به نوع شرایط، طول عمر متوسط مبلمان بین ۷ تا ۱۵ سال است. با این حال، مبلمان فضای باز می تواند برای چندین دهه دوام بیاورد و نگهداری از آنها به نسبت اجناس چرم یا لاستیکی بسیار آسان تر می باشد.
همچنین به یاد داشته باشید که اگر از مبلمان داخلی/بیرونی خود خسته شده اید و می خواهید بر روی مبلمان مدرن سرمایه گذاری کنید تا همسایگان را به تعجب وادارید، هیچ نیازی نیست وسایل بیرونی خود را دور بیاندازید. بهترین بخش در مورد مبلمان بیرونی این است که می توانید آنها را به سادگی در ایوان یا حیاط پشتی قرار دهید.

چه در وسط تابستان باشید یا اینکه فصل زمستان باشد،
هیچوقت در استفاده از مبلمان فضای باز و بیرونی در داخل خانه تعلل نکنید.

 

0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
4 Comments
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها